צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים
אירועים עסקיים הם כלי שיווקי חשוב ביותר, המאפשר לחברות ולעסקים למלא מספר מטרות: הגדלת מכירות, השקת מוצרים חדשים, גיבוש עובדים וכדומה.
אירוע עסקי צריך להתאים לערכים של החברה, לדבר בשפה שלה ולהתנהל באופן מושלם, המכבד את הנוכחים שהם לא פעם אנשים בכירים מהארץ ומחו"ל.
בעזרת TME) Tailor Made Events), תוכלו להפיק אירוע עסקי שכולם ידברו עליו!


שמי קאטי נהון, ואני מתמחה בהפקת אירועים עסקיים מכל סוג שהוא. זה למעלה מ- 20 שנה שאני עוסקת בתחום, ומפיקה בהצלחה אירועים עסקיים עבור חברות, אנשי עסקים וארגונים מהמובילים במשק. לאורך השנים זיקקתי את האלמנטים שמבטיחים אירוע עסקי מושלם, הבנתי מהם הצרכים של הלקוחות וכיצד להביאם לידי ביטוי בזמן אמת. בין שמדובר באירוע עבור העובדים ובין שמדובר באירוע עבור לקוחות קיימים או פוטנציאליים, חשוב להרשים ולהשאיר חותם אמיתי.

לאורך השנים הפקתי ב- TME מגוון רחב של אירועים עסקיים, כגון:
  • אירועי לקוחות – באירועים אלו מזמינה החברה את לקוחותיה הנאמנים, כדי להדק את הקשר העסקי והאישי עמם, להעביר להם מסרים חדשים / לחדד מסרים ידועים ולספק להם ערב שכולו הנאה ועסקים כאחד.
  • אירועי עובדים – גם לעובדי החברה שלכם מגיע לחגוג ולהתגבש מדי פעם, כגמול על מסירותם ביומיום. אשמח להפיק עבורכם יום כיף, נופש חברה וכדומה, שימלאו את עובדיכם באנרגיות חדשות.
  • אירועים שיווקיים – אירוע שיווקי מאפשר לרכז תחת קורת גג אחת את מיטב הלקוחות, המשקיעים, השותפים וכדומה, להעביר תוכן שיווקי חשוב ואף להגדיל מכירות. באירועים אלו השאיפה היא להעביר את המסרים השיווקיים בצורה ייחודית, מרשימה ובלתי נשכחת.
  • השקות מוצר – עבור חברות המייצרות מוצרים חדשים מעת לעת, אירועי השקה הם דבר מהותי מאוד. באירוע השקת מוצר מקבל המוצר את הפוקוס ונחשף לראשונה לעיני הלקוחות, המשקיעים, העיתונאים וכדומה. לכן, אירוע ההשקה חייב להיות בלתי נשכח ובעל אפקט "וואו". כך הביקוש יגדל והמכירות תגדלנה בהתאם.
  • כנסים מקצועיים – כנסים הם פלטפורמה מצוינת להפצת ידע מעולמות התוכן של הלקוח באופן מקצועי ושיווקי גם יחד. כנסים חייבים להתנהל בדיוק מושלם, כמו שעון, בעיקר כאשר ישנם מספר נואמים ומרצים.
  • אירועי בלוגרים – הפקה מוצלחת של אירוע בלוגרים חשובה לא פחות מהצלחתו של כל אירוע אחר, שכן בעידן הדיגיטלי בלוגרים הם כוח שיווקי הדורש את תשומת לב הראויה. באירועי בלוגרים ניתן לקדם יחסי ציבור, להעביר מסרים שיווקיים ולהשיק מוצרים חדשים.

מעוניינים להפיק אירוע עסקי מכל סוג שהוא? פנו אליי עוד היום ונתאם פגישה: 054-7246702.