צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

בת מצווה

בת מצווה
בת המצווה הוא ללא ספק אירוע משמעותי בחייה של כל ילדה (לפחות עד החתונה...). לכן, תרצו שיהיה גדול מהחיים, יאפשר לבתכם להרגיש כמו נסיכה אמיתית ויהפוך לדבר הכי חם בכל בית הספר. איך עושים את זה מבלי להשקיע שעות על-גבי שעות בסבבי אולמות ובשיחות עם ספקים? הגעתם למקום הנכון: TME) Tailor Made Events).

אני קאטי נהון, הבעלים של TME, אשמח להיות הפיה הטובה שלכם ושל בתכם באירוע הקרב ובא. כבר יותר מ- 20 שנה שאני מפיקה אירועים מכל הסוגים, כולל בת מצוות של נערות נרגשות ומקסימות. מבחינתי הכוכבת האמיתית היא כלת השמחה, שחוגגת 12 שנים ורוצה להרגיש כמו נסיכה ליום אחד – מגיע לה לא?

המתכון של TME למסיבת בת מצווה מושלמת:
  • קונספט מנצח בהתאמה אישית – יחד נבחר קונספט מושלם לבת המצווה, שיתאים לבתכם ולטרנדים האחרונים בעולמם של בני הנוער. זה הזמן לתת לחוגגת להפליג על כנפי הדמיון ולתת דרור לאופי המיוחד שלה.
  • תכנון וביצוע מ- א' עד ת' – אדאג לקבלת הפנים, לעיצוב השולחנות, לאטרקציות מיוחדות, לטקס הכניסה של כלת בת המצווה, לסרטוני האווירה ובקיצור – אטפל בכול!
  • ראש שקט להורים – מכיוון שאני אחראית על הפקת האירוע, אתם תוכלו להתרכז בהזמנת האורחים ולשמח את בתכם על רחבת הריקודים. בנוסף לכך, אטה לכם אוזן קשבת לכל אורך התהליך ואהיה זמינה בכל שעה, כדי שתהיו רגועים ונינוחים.
  • אפקט ה"וואו" – מסיבת בת המצווה של בתכם לא תהיה סתם אירוע. זה יהיה אירוע שכולם ידברו עליו, עם אווירה סוחפת ומרגשת, שישאיר חותם אמיתי גם על החברים וגם על שאר המוזמנים.
  • עמידה בתקציב תאמרו לי מה התקציב שעומד לרשותכם, ואני אפיק עבורכם אירוע בת מצווה בהתאם.

בתכם חולמת על מסיבת בת מצווה מושלמת? בואו נגשים לה את החלום! צרו איתי קשר ואגיע לפגוש אתכם: 054-7246702.