צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

חתונה

 
אני כאן כדי להפוך את הדמיון שלכם למציאות!
כל זוג שבא בברית הנישואין חולם שהחתונה שלו תהיה הכי יפה, הכי מושקעת והכי מרגשת. או בשתי מילים: בלתי נשכחת! אין לי ספק שגם אתם רוצים להרשים את אורחיכם, אך עם כל כך הרבה אלמנטים שצריך להתייחס אליהם, קשה להתמקד במה שחשוב ולקבל את ההחלטות הנכונות. מה עושים? התשובה פשוטה: TME) Tailor Made Events).

שמי קאטי נהון, והקמתי את TME כדי להגשים חלומות לזוגות מתחתנים. כבר יותר מ- 20 שנה שאני מפיקה חתונות מרשימות, מלהיבות ויפהפיות, בדיוק כמו שהזוגות המאושרים ביקשו. הפקתי אירועים באולמות ובגנים, בצהריים ובלילה, עם עשרות אנשים ועם מאות אנשים - כך שבעצם אין אתגר שלא אוכל להתמודד איתו בהצלחה גם לפני האירוע וגם במהלכו, אני מוודאת שהכול מתקתק ושאתם מתרכזים בדבר החשוב ביותר: ליהנות!

5 סיבות להפיק את החתונה שלכם עם TME:
  1. ליווי צמוד משלב ההכנות, דרך שבירת הכוס ועד לעזיבתו של אחרון האורחים. אעמוד לצדכם לכל אורך הדרך, אייעץ, אמליץ, אמקד ואם צריך גם אגשר, ברגעים שבהם נראה שפשוט אי אפשר להחליט!
  2. ניסיון עשיר פגשתי כל-כך הרבה זוגות והגשמתי כל-כך הרבה חלומות, שהעשירו את הניסיון שלי ללא הרף. מכיוון שאני מכירה את ענף האירועים על בוריו, באפשרותי לזהות מראש מוקשים ובעיות לתכנן את חתונתכם ללא מתח ולחצים מיותרים.
  3. התאמה אישית – ניצור ערב שכולו מוקדש לכם ומותאם לחלומות, לבקשות, לאופי ולטעם שלכם.
  4. ירידה לפרטים – הפרטים הקטנים חשובים ומהותיים בדיוק כמו הגדולים, אם לא יותר. תהליך בניית הקונספט לאירוע אינו פוסח גם על האלמנטים שאולי נראים זניחים, אך מרכיבים יחד חתונה מושלמת. קבלת הפנים, עיצוב השולחנות, החופה וכדומה – כל פרט ופרט מקבל את היחס הראוי!
  5. זמינות מלאה – אני כאן בשבילכם ולמענכם. תרגישו חופשי ליצור קשר גם כשנדמה שזה הרגע האחרון. אף פעם לא מאוחר לשדרג, לשפר ולייעל, כדי שאתם תהיו מרוצים. אני במרחק שיחת טלפון אחת.

לתכנון חתונה מהחלומות, צרו קשר עם Tailor Made Events. דברו איתי: 054-7246702.

 
החתונה שלכם היא האירוע המנצח שכולם מדברים עליו